עמיתים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר הכינוס השנתי ה- 63 של האיגוד הקרדיולוגי בישראל, בשיתוף עם האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה. הכינוס ייערך בתאריכים 12-13 אפריל 2016 במלון דיוויד אינטר-קונטיננטל בתל-אביב. במרכז התכנית המדעית תעמודנה הצגות מדעיות מקוריות מתחום הקרדיולוגיה וכירורגית הלב ואנו מצפים לרמה מדעית גבוהה ולהצגות איכותיות.

בנוסף להצגת מחקר מקורי בכנס נתברך השנה במספר רב במיוחד של מרצים מכובדים ובעלי שם, בעיקר מצפון אמריקה ואירופה.

נמשיך את מסורת המושבים המדעיים המשותפים מרובי המשתתפים בין האיגוד הקרדיולוגי בישראל והאיגוד האירופאי – ESC) European Society of Cardiology), והאיגודים האמריקאיים  ((American College of Cardiology – ACC (American Heart Association – AHA).

כמו כן נקיים זו השנה הרביעית ברציפות מושב משותף עם איגוד CT הלב העולמי (Society of Cardiovascular CT – SCCT) וכמו בשנים קודמות יתקיים גם ב2016 מושב משותף עם חברי AFICARDIO – קרדיולוגים מובילים מצרפת, אשר מדי שנה מגיעים בהרכב מכובד להפגין את הזדהותם עם האיגוד הקרדיולוגי ועם מדינת ישראל ולהשתתף בכינוס השנתי שלנו.

יחד עם זאת, ולמרות היות הכנס, כנס עם נוכחות בינלאומית רחבה, אנו משוכנעים שחשיבותו העיקרית של הכנס השנתי הינה במתן במה להצגה של עבודות מקוריות מישראל. אנו מזמינים אתכם להגיש תקצירים ועבודות לפרסים השונים לא יאוחר מה- 20.12.2015 ומקווים להשתתפותכם הערה בכינוס מדעי חשוב ומיוחד זה.

בנוסף למצגות המדעיות, והיות שקרדיולוגיה מודרנית ניצבת בחזית הפיתוח של תרופות ומכשירים רפואיים, נקיים גם השנה מושבי לווין מרתקים וכן תתקיים באתר הכנס, תערוכה נרחבת, בה יציגו ידידינו מחברות התרופות והמכשור הרפואי את הפיתוחים העדכניים ואנו קוראים לכם לעבור ולהתרשם במו עיניכם.

בתקווה לכנס פורה, מעניין ומהנה.

פרופ’ מיכאל גליקסון, נשיא                                 פרופ’ רונן רובינשטיין, מזכ”ל

האיגוד הקרדיולוגי בישראל

דר’ גיל בולוטין, יו”ר       דר’ ארז קכל, מזכיר       דר’ עובד כהן, גזבר

האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה